KOMENDE DIENSTEN

zie ook het complete dienstrooster De Bron

zie ook het complete dienstrooster De Ontmoeting

zie ook het complete dienstrooster De Slingeborgh


24 februari 2019

10.00 uur, De Ontmoeting, ds. H. Harmsen, orde van dienst

Kindernevendienst: Ida Weekhout
Oppasdienst: Eva Warris en Lieke van Dijk

Muziek: Maarten Groen

10.00 uur, De Bron, ds. L.P.J. van de Peppel, orde van dienst

Kindernevendienst: Annet Poldervaart
Oppasdienst: Netty Prins

Muziek: Wietse Meinardi

10.30 uur, De Slingeborgh, dhr. W. Staal, Assen

Muziek: Gea Kikkers


3 maart 2019

10.00 uur, De Ontmoeting, ds. L.P.J. van de Peppel

Kindernevendienst: Rosalie de Weerd
Oppasdienst: Dienke Wagenaar en Henk Hansma

Muziek: Henk Hansma

10.00 uur, De Bron, ds. H. Harmsen

Kindernevendienst: Berend Prins
Oppasdienst: Jenita Hut

Muziek: Jenny Kloosterhuis

10.30 uur, De Slingeborgh, ds. N.E. Veldman-Potters

Muziek: Henk Schultinga


10 maart 2019

10.00 uur, De Ontmoeting, ds. L.P.J. van de Peppel

Kindernevendienst: Brenda Wielinga
Oppasdienst: Hannah Warris en Frederique Damstra

Muziek: Pieta Broerse

10.00 uur, De Bron, ds. E.A.R.F. Struikmans

Kindernevendienst: Diedrik Postmus
Oppasdienst: Trix Kempenaar

Muziek: Jenny Kloosterhuis

10.30 uur, De Slingeborgh, ds. H.J. Meijer, Roden

Muziek: Wim van Heuveln


17 maart 2019

10.00 uur, De Ontmoeting, ds. E.A.R.F. Struikmans

Kindernevendienst: Heleen Damstra
Oppasdienst: Renate Scheper en Rob Janssens

Muziek: Judith Koster

10.00 uur, De Bron, ds. N.E. Veldman-Potters

Kindernevendienst: Ria den Reijer
Oppasdienst: Ingrid Maring

Muziek: Frank van der Meulen

10.30 uur, De Slingeborgh, ds. Th. A. van Beijeren

Muziek: Henk Schultinga


24 maart 2019

10.00 uur, De Ontmoeting, ds. H. Harmsen

Kindernevendienst: Marijke Houtsma
Oppasdienst: Eline van der Wal en Iris Knol

Muziek: Rianne Meinardi

10.00 uur, De Bron, ds. L.P.J. van de Peppel

Kindernevendienst: Annet Poldervaart
Oppasdienst: Yvonne van der Kuijl

Muziek: Wietse Meinardi

10.30 uur, De Slingeborgh, drs. P.L. Hellinga, Zwolle

Muziek: Gea Kikkers


31 maart 2019

10.00 uur, De Ontmoeting, ds. L.P.J. van de Peppel

Kindernevendienst: Ria van Schip
Oppasdienst: Welmoed Stollenga en Eva Warris

Muziek: Pieta Broerse

10.00 uur, De Bron, ds. E.A.R.F. Struikmans

Kindernevendienst: Diedrik Postmus
Oppasdienst: Netty Prins

Muziek: Jenny Kloosterhuis

10.30 uur, De Slingeborgh, ds. H. Harmsen

Muziek: Wim van Heuveln


 

 

Naar boven